HOME   KEMP   RESTAURACE   UBYTOVÁNÍ   CENÍKY   VYUŽITÍ   FOTOGALERIE   KONTAKTY
KAM TO ZAPÍCHNOUT
 
   
  • Kemp je rozdělený na horní a dolní část.
 
  • V horní oblasti nad jezem přes řeku Berounku se nachází rozlehlá ohraničená louka, kde je možnost zabydlet se téměř kdekoliv. Je zde několik vybudovaných ohnišť, obr_KEMP HORNÍ ČÁSTdětský koutek s kolotočem a houpačkou.Část louky slouží také jako pláž. Ve večerních hodinách není prostor téměř osvětlen, takže lze vychutnávat přírodu a šumění jezu plnými doušky. Pozemek je samozřejmě zatravněn a udržován. K dispozici jsou elektrické přípojky.
 
  • Dolní část kempu je převážně obklopena a zastíněna stromy. Povrch plochy je také zatravněn a udržován. Celý prostor je v nočních hodinách osvětlen, nechybí dětský koutek, chodníčky ani vyhrazená ohniště. Jsou zde obr_KEMP DOLNÍ ČÁSTpřipraveny elektrické přípojky, takže místo pro vhodné umístění karavanu je právě zde. Navíc jsou v těsné blízkosti sociální zařízení, restaurace a dětské brouzdaliště. Místo působí příjemným dojmem. Je vhodné zejména pro delší pobyt.
 
CO S AUTEM
 
 
  • Hned u příjezdové cesty na Vášeho miláčka čeká vyhrazené parkoviště.
 

 

KDE PLATIT A ZA CO
 
   
  • Zaplatit za pronájem můžete ve výčepu ihned po příjezdu.
 
  • Platí se za osobu, stan, automobil či přívěs.
 
 

 

HYGIENA PŘEDEVŠÍM
 
   

SOCIÁLNÍ ZAŘÍZENÍ:

 
  • Uobr_UMÝVARNÁdržovaná sociální zařízení najdete pár metrů od restaurace (směrem k mostu), je zde umývárna s několika umyvadly a pitnou vodou, toalety a sprchovací prostor se 4 automaty s teplou vodou. Systém sprch funguje na žetony, které si můžete zakoupit ve výčepu.
 

 

KAM SE OBČERSTVIT A KDE NAKOUPIT
 
   
 

 

 

 

 
web obce Zvíkovec
PŮJČOVNA LODÍ, LYŽÍ A SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ Půjčovna lodí, kol, čtyřkolek, ubytování